– Laureaci otrzymali nagrody

wręczenie nagród w konkursie "Zaplanuj swoją przyszłość"

2 grudnia z zachowaniem wymogów sanitarnych związanych z epidemią COVID-19 wręczyliśmy nagrody laureatom konkursu „Zaplanuj swoją przyszłość – wokół kompetencji przyszłości”, który odbył się w październiku  w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Organizatorami Konkursu było PCKU w Chrzanowie, II LO w Chrzanowie i PUP w Chrzanowie. Laureaci Konkursu otrzymali nagrody i upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe oraz Powiatowy Urząd Pracy, wyróżnieni otrzymali dyplomy.  Gratulacje i dyplomy otrzymali również opiekunowie uczniów oraz organizatorzy konkursu. Jeszcze raz gratulujemy laureatom.

wręczenie nagród w konkursie "Zaplanuj swoją przyszłość"
Najlepsza z najlepszych – GRAND PRIX  Aleksandra Miziołek z ZS Libiążu z opiekunką Sylwią Szwed-Sporysz oraz organizatorzy konkursu.
Laureaci w kategorii szkół podstawowych i organizatorzy
Sylwia Sporysz-Szwed opiekun uczniów z ZS w Libiązu
Lena Cora ze SP nr 8 w Chrzanowie I miejsce w kategorii szkół podstawowych otrzymuje nagrody z rąk Barbary Babijczuk Dyrektora PUP w Chrzanowie i Mirosławy Sojki z II LO w Chrzanowie.
Martyna Chmiel SP nr 8 w Chrzanowie dobyła II miejsce
Barbara Babijczuk Dyrektor PUP w Chrzanowie, Jakub Wojnar laureat II miejsca w kategorii szkół ponadpodstawowych oraz organizatorki konkursu Mirosława Sojka II LO w Chrzanowie, Lucyna Sandacz PCKU w Chrzanowie i Ewelina Pytlak PUP w Chrzanowie
Wróć na górę