– Konferencja „Ja na rynku pracy – moje talenty i moje kompetencje”

Organizatorem konferencji był Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie i PCKU. Adresatami konferencji byli uczniowie ostatniej klasy gimnazjum, którzy stoją przed bardzo ważnym wyborem dalszej drogi kształcenia, decyzja ta będzie miała wpływ na ich życie zawodowe

Konferencję otworzył Wicestarosta Krzysztof Kasperek, który zachęcał uczniów do wyboru szkoły ponadgimnazjalnej z bogatej oferty szkół ponadgimnazjalnych powiatu chrzanowskiego.

Następnie uczniowie wysłuchali prezentacji Pani Justyny Malinowskiej doradcy zawodowego z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chrzanowie „Kończę gimnazjum i co dalej…”

Kolejne wystąpienia mieli młodzi przedsiębiorcy, którzy pokazali swoją drogę zawodową oraz jak połączyć pasję, zainteresowania z pracą zawodową. Uczniowie mogli poznać tajniki zawodu muzyka, fizjoterapeuty i trenera sportowego.

Na koniec Agnieszka Kołodziejczyk doradca zawodowy z Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie przedstawiła prezentację „Rynek pracy a predyspozycje”.

Ja na rynku pracy