– Jesienne klimaty

jesienne kompozycje

Wrzesień obfitował w wydarzenia, które miały miejsce w  Nadwiślańskim Parku Etnograficznym w Wygiełzowie.  Podczas imprezy plenerowej „ZIEMNIACZYSKO POD LIPOWCEM” wśród wielu wystawców,  nasza szkoła prezentowała umiejętności  słuchaczek i przedstawiła gościom odwiedzającym to miejsce ofertę edukacyjną PCKU w Chrzanowie.  Stoisko zostało  ozdobione kompozycjami kwiatowymi, które wykonały słuchaczki i absolwentki szkoły policealnej i kursu kwalifikacyjnego w zawodzie FLORYSTA.

„POD CZERWONĄ JARZĘBINĄ” to tradycyjny doroczny odpust w Parku Etnograficznym w Wygiełzowie, który był okazją do wykonania dekoracji kwiatowej w zabytkowym kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego z Ryczowa. W kompozycjach kwiatowych pojawiły się kolorowe kwiaty charakterystyczne dla naszego rejonu. Sądzimy, że wpisały się w charakter uroczystości i miejsca, które zdobiły.

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie absolwentkom florystkom Katarzynie Warzecha i Katarzynie Milk –Ohlaszeny oraz słuchaczkom kwalifikacyjnego kursu Florysta Agnieszce Gaborek i Lili Smaga.

Dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Muzeum za zaufanie jakim nas obdarzyliście powierzając tak odpowiedzialne zadanie.

Dziękujemy nauczycielce florystyki Pani Halinie Socha za zaangażowanie i inspirowanie naszych słuchaczy.

Wróć na górę

Informujemy, że do dnia
1 sierpnia 2022 roku
sekretariat czynny
do godziny 15.00.